Juha Hakavuori toimitusjohtaja juha.hakavuori@fenniarail.fi 040 352 4771
Hannu Lehikoinen liikennepäällikkö hannu.lehikoinen@fenniarail.fi 040 189 5376
Tapani Parviainen kalustopäällikkö tapani.parviainen@fenniarail.fi 040 555 7963
Anssi Heinonen talouspäällikkö anssi.heinonen@fenniarail.fi 045 113 7822
Juha Vuorinen turvallisuuspäällikkö juha.vuorinen@fenniarail.fi 040 189 5362
Janne Holopainen kuljetustenhallinta janne.holopainen@fenniarail.fi 040 676 3456

Fenniarail Oy

Rautatieläisenkatu 6
00520  HELSINKI

Käyntiosoite:
Kellosilta 7
00520  HELSINKI

Katso saapumisohjeet tästä.

Y-tunnus: 2261575-1

Onko sinulla kysyttävää?